Тенденції в світі моди змінюються постійно, і хутряні вироби теж повинні йти в ногу з часом. Наша компанія Івета як ніхто інший знає про усі зміни в хутряному світі, аналізує та створює справжні витвори мистецтва. Якщо Ви бажаєте пошити індивідуальний хутряний виріб — ми готові! А якщо бажаєте змінити або обновити стару шубку, тоді ми теж в силі це зробити!

Ми знаємо, що жінки цінують хутро не тільки за комфорт та тепло, яке воно дарує, але і за гарний настрій, викликаний відчуттям особливої розкоші, що підкреслює статус та значимість власниці красивого хутряного виробу.

Основний напрямок діяльності нашого ательє - ремонт та пошиття хутряних виробів: шуб, кожухів, жилетів, болеро, шапок, беретів, манто, палантинів будь-яких розмірів, в тому числі нестандартних форм. Співпраця з нами - це захоплюючий процес, який принесе вам масу позитивних емоцій.

Також асортимент готових хутряних виробів в нашому каталозі подарує можливість знайти саме те, що Ви давно шукали або надихне Вас для створення такої ж моделі, але тільки з Вашими індивідуальними доповненнями.

Ми несемо повну відповідальність за якість нашої роботи у пошитті та ремонті хутряних виробів. Будь-яка ваша примха та творчий задум спеціалісти із задоволенням готові втілити в життя - замовляйте!

Велика увага приділяється сировині, яка використовуються при пошитті хутряних виробів, та методам її обробки. Ми знаємо, що відмінна вичинка шкурок - це гарантія блиску майбутньої шубки. Тому для того щоб реалізувати найсміливіші ідеї наших клієнтів, ми закуповуємо шкурки у відомих та надійних вітчизняних та європейських постачальників, які гарантують якість товару.

Чого тільки ви не знайдете в нашому магазині готових хутряних виробів: норка, лисиця, песець, каракуль, рись, нутрія, бобер, кролик - кожна з шубок по-своєму гарна та заслуговує на особливу увагу.

Вибирайте готові шубки в каталозі, фантазуйте і замовляєте пошиття хутряних виробів - ми готові приступити до реалізації ваших ідей негайно. Якісна фурнітура та вихідні матеріали, досвід майстрів і дизайнерів, сучасне обладнання і бажання догодити вам - нашим клієнтам.

Компетентні співробітники ательє Івета повністю проконсультують вас з будь-якого питання, що стосується ремонту та пошиття хутряних виробів. Все, що ми робимо - ми робимо для вас і з любов'ю. Ми сподіваємося, що якщо з'явиться потреба в послугах хутряного ательє, ви звернетеся саме до нас!