Норкова шуба:  основні правила догляду

Кожна модниця, яка має вдома норкову шубу чи тільки мріє придбати її, повинна пам’ятати, що догляд за хутром - справа важлива та відповідальна. Аби зберегти привабливий зовнішній вигляд шуби, треба враховувати певні важливі нюанси. Норкова шуба - це дороге задоволення, тому, аби зберегти довший термін експлуатації виробу, шубу носити та зберігати теж потрібно вміти.

Норкову шубу не рекомендується надягати при вологій погоді. Однак, погода - річ мінлива, тому, якщо ви все ж таки потрапили під дощ або мокрий сніг, обов'язково треба просушити Вашу шубку. Краще її сушити при кімнатній температурі, в добре провітрюваному приміщенні, розвісивши на вішак з широкими плічками.  Сушити шубу феном, на батареї або біля грубки не рекомендується не лише через правила безпеки, але і через те, що таким чином шуба легко може пересушитися та деформуватися.

Варто пам’ятати, що хутро - річ делікатна, тому зберігати її потрібно, вільно розвісивши на вішалку, аби ворсинки хутра не заломлювалися та сам виріб не втрачав свою форму. На гачок хутряні вироби вішати не варто - це псує форму виробу.

Хутро відмінно вбирає аромати. Тому слід уникати джерел будь-якого диму, адже позбутися неприємного запаху буде дуже складно. Це стосується не лише неприємних запахів - Ваші парфуми, лаки та дезодоранти також залишають свій аромат. Уникати цих засобів потрібно і тому, що хімічні речовини негативно впливають на хутро та псують не лише зовнішній вигляд виробу, але і його структуру.

"Ворогом" норкової (та не тільки) шуби є постійне носіння сумок на плечі. Хутро в такому випадку протирається та заломлюється, що призводить до утворення "лисини" на хутряному виробі. Для ошатності хутро розчісують, однак робити це потрібно лише спеціальною щіткою.

Норкова шуба дуже чутлива до різних хімічних речовин, тому для догляду варто використовувати лише призначені для хутра норки засоби.

Якщо Ви не часто носите норкову шубку, то пам’ятайте, що її необхідно провітрювати. Бажано це робити при мінусовій температурі. Також важливо, щоб на шубу не потрапляли прямі сонячні промені.

Перед тим, як заховати шубу до наступного сезону, її необхідно почистити. Найкращий варіант - віддати до хімчистки. Однак, якщо Ви впевнені, що норкова шуба не має ніяких забруднень, просто добре провітріть її перед тим, як заховати у шафу. Зберігати норкову шубу потрібно в темному та прохолодному місці. Шуба повинна вільно висіти, щоб нічого їй не заважало. Також шубу можна помістити в спеціальний чохол, але він повинен бути тільки з натуральних тканин, щоб шуба могла "дихати".

Також слід забезпечити шубі захист від молі: існують спеціальні таблетки, які можна покласти в кишені виробу. Аерозолі бажано не застосовувати через їхній запах, яким може просочитися хутро.

Хутряне ательє "Івета" спеціалізується на пошитті та ремонті хутряних виробів. Здійснюємо замовлення за Вашими побажаннями. Також надаємо професійну чистку виробів з хутра. За детальною інформацією переходьте на наш сайт або зателефонуйте за контактним номером.